Skip to main content

Kontakta oss

Intresserad av att veta mer?

BESÖK OSS

Danmark: Hjørnegårdsvej 10, 4623 Ll. Skensved
England: Suite 15a, Point South, Park Plaza, Heath Hayes, Cannock WS12 2DB

Intresserad av att veta mer?

Vill du kontakta oss?

Tobias Buch Klein

Danmark & Europa

+45 31 76 14 36 · tobias@bbfiberbeton.dk

Christian Knudsen

Sverige & Norge

+46 (0) 70-870 57 16 · christian@bbfiberbeton.se

Jamie Hardacre

England

+44 7412 425669 · jamie@bbf-uk.com

Försäljning, design & marknadsföring

Försäljnings- & designchef

Tobias Buch Klein

+45 31 76 14 36 · tobias@bbfiberbeton.dk

Säljare & projektledare

Christian Knudsen

+46 (0) 70-870 57 16 · christian@bbfiberbeton.se

Säljare & projektledare

Arne Buch

+45 25 30 46 94 · arne@bbfiberbeton.dk

Ansvarig för marknadsföring

Ann Katrine Kristensen

+45 31 27 30 99 · annkatrine@bbfiberbeton.dk

Teknisk Designer

Winni Mejer Patrong

+45 56 16 10 19 · winni@bbfiberbeton.dk

Teknisk Designer

Helene Nynne Lund Bieger

+45 53 66 30 08 · helene@bbfiberbeton.dk

Teknisk Designer

Parth Zalawadia

+45 42 94 65 68 · parth@bbfiberbeton.dk

Konstruktions Ingenjör - Statik

Ronni Jensen

+45 31 70 61 46 · ronni@bbfiberbeton.dk

Design Director, UK

Paul Anthony Richards

+44 7915 306009 · paul@bbf-uk.com

Project Manager, UK

John David Parrott

+44 7915 306296 · john@bbf-uk.com

Technical Designer, UK

Elliot James Rock

+44 7915 308233 · elliot@bbf-uk.com

Technical Designer, UK

Ryan Dale

ryan@bbf-uk.com

Technical Designer, UK

Narinder Ahitan

narinder@bbf-uk.com

Projektledare, UK

Chris Hill

chris@bbf-uk.com

Projektledare, UK

Jamie Hardacre

+44 7412 425669 · jamie@bbf-uk.com

Finans, planering & logistik

Ekonomianställd

Karina Svensson

+45 53 69 02 69 · Karina@bbfiberbeton.dk

Controller, UK

Amy Briscoe

+44 7745180844 · amy@bbf-uk.com

Inköpschef, Facilitator för Drift & Underhåll

Nadja Birck Bruun Nielsen

+45 20 89 99 00 · nadja@bbfiberbeton.dk

Ansvarig för Logistik

Andrej Milosavljevic

+45 53 66 28 65 · andrej@bbfiberbeton.dk

Kontorslärling

Katrine Lie Andersen

katrine@bbfiberbeton.dk

Ansvarig för produktionsplanering

Else Ihle Sundberg

+45 56 16 10 18 · else@bbfiberbeton.dk

Produktion

Produktionschef

Per Ferdinandsen

+45 56 16 10 16 · per@bbfiberbeton.dk

Ansvarig för mögelverkstaden

Lars Mathiesen

+45 31 41 68 32 · lars@bbfiberbeton.dk

Mögelverkstad

Nicklas Zeuthen

+45 53 54 80 08 · nicklas@bbfiberbeton.dk

Ansvarig för Gjuteri

Sven Panduro

+45 20 23 85 80 · sven@bbfiberbeton.dk

Ansvarig för mixning & gjutning

Daniel Panduro

Ansvarig för Bearbetning

Søren Leth

+45 22 88 82 06 · soren@bbfiberbeton.dk

Ansvarig för formning & förberedelse

Cosmin Pirtac

Ansvarig för Finish

Mohammed H. Hamdrad

+45 93 95 92 93

Kvalitet, utveckling & service

Ansvarig för utveckling

Erik Pram Nielsen

+45 53 56 19 13 · erik@bbfiberbeton.dk

Utvecklingsassistent

Mads Panduro Andersen

Kvalitetschef

Anette Berrig

+45 31 20 72 93 · anette@bbfiberbeton.dk

Kvalitetsassistent

Sabina Mozheiko

+45 56 16 80 08 · sabina@bbfiberbeton.dk

Kvalitetsassistent

Simon Holm

+45 31 13 55 67 · holm@bbfiberbeton.dk

Förvaltning

Direktör, delägare | Ordförande för GRCA-rådet

Simon Hertzum

+45 56 16 10 14 · simon@bbfiberbeton.dk

Direktör, delägare

Nikolaj Aalund Brandt

+45 56 16 10 15 · nikolaj@bbfiberbeton.dk

Letar du efter inspiration och information?

Anmäl dig till nyhetsbrevet

Kontaktformulär

Fyll i formuläret och låt oss kontakta dig