Skip to main content

Kontakta oss

Intresserad av att veta mer?

BESÖK OSS

Denmark: Hjørnegårdsvej 10, 4623 Ll. Skensved
England: Aven Ind Estate, Tickhill Road, Maltby, S66 7 QR

Intresserad av att veta mer?

Vill du kontakta oss?

Tobias Buch Klein

Danmark & Europa

+45 31 76 14 36 · tobias@bbfiberbeton.dk

Bob Faulding

England

+44 7538 302589 · bob@bbf-grc.com

Christian Knudsen

Sverige

+46 (0) 70-870 57 16 · christian@bbfiberbeton.se

Coen Smets

Nederländerna

+31 (0)6 10 70 57 80 · csm@hi-con.nl

Ever Kolac

Australien

+61 424 516 183 · enver@bbfiberbeton.au

Försäljning & marknadsföring

Affärsutveckling

Hanne Winther Højgaard

+45 22 45 29 89 · hanne@bbfiberbeton.dk

Försäljnings- & designchef

Tobias Buch Klein

+45 31 76 14 36 · tobias@bbfiberbeton.dk

Säljare & projektledare

Christian Knudsen

+46 (0) 70-870 57 16 · christian@bbfiberbeton.se

Säljare & projektledare

Drew Hamren

+45 52 17 04 92 · drew@bbfiberbeton.dk

Säljare & projektledare

Pil Hørby Hyldahl

+45 31 43 22 06 · pil@bbfiberbeton.dk

Säljare & projektledare

Bassam Jaber

+45 60 74 86 10 · bassam@bbfiberbeton.dk

Ansvarig för marknadsföring

Signe Bo Bagge

+45 21 90 14 20 · signe@bbfiberbeton.dk

Teknisk Designer

Mai Straube Hjort

+45 31 53 59 70 · mai@bbfiberbeton.dk

Teknisk Designer

Winni Mejer Patrong

+45 56 16 10 19 · winni@bbfiberbeton.dk

Teknisk Designer

Parth Zalawadia

+45 42 94 65 68 · parth@bbfiberbeton.dk

Konstruktions Ingenjör

Ronni Jensen

+45 31 70 61 46 · ronni@bbfiberbeton.dk

Finans, planering & logistik

Financial controller

Kim Torp

+45 40 44 15 30 · kim@bbfiberbeton.dk

Ekonomi

Amanda Bremland

+45 20 14 00 09 · amanda@bbfiberbeton.dk

Ansvarig för inköp

Nadja Birck Bruun Nielsen

+45 20 89 99 00 · nadja@bbfiberbeton.dk

Ansvarig för transport & logistik

Søren Leth

+45 22 88 82 06 · soren@bbfiberbeton.dk

Ansvarig för produktionsplanering

Else Ihle Sundberg

+45 56 16 10 18 · else@bbfiberbeton.dk

Anläggningschef

Thomas Kamp Mortensen

+45 40 89 10 73

Produktion

Produktionschef

Per Ferdinandsen

+45 56 16 10 16 · per@bbfiberbeton.dk

Ansvarig för mögelverkstaden

Lars Mathiesen

lars@bbfiberbeton.dk

Mögelverkstad

Nicklas Zeuthen

nicklas@bbfiberbeton.dk

Ansvarig för bearbetning

Sven Panduro

sven@bbfiberbeton.dk

Ansvarig för mixning & gjutning

Daniel Panduro

Ansvarig för formning & förberedelse

Cosmin Pirtac

Ansvarig för efterbehandling, packning & lastning

Mads Panduro Andersen

Kvalitet, utveckling & service

Ansvarig för utveckling

Erik Pram Nielsen

+45 53 56 19 13 · erik@bbfiberbeton.dk

Ansvarig för kvalitetsutveckling

Anette Berrig

+45 31 20 72 93 · anette@bbfiberbeton.dk

Kvalitet

Sabina Mozheiko

+45 56 16 80 08 · sabina@bbfiberbeton.dk

Konstruktions Ingenjör

Lene Levin Andersen

+45 53 88 90 08 · lene@bbfiberbeton.dk

Ansvarig för support på plats

Simon Holm

+45 31 13 55 67 · holm@bbfiberbeton.dk

Förvaltning

VD, delägare | Ordförande för GRCA-rådet

Simon Hertzum

+45 56 16 10 14 · simon@bbfiberbeton.dk

Direktör, delägare

Nikolaj Aalund Brandt

+45 56 16 10 15 · nikolaj@bbfiberbeton.dk

Teknisk & kommersiell direktör, UK & Europa

Bob Faulding

+44 7538 302589 · bob@bbf-grc.com

Letar du efter inspiration och information?

Anmäl dig till nyhetsbrevet

Kontaktformulär

Fyll i formuläret och låt oss kontakta dig