Skip to main content

Kontakta oss

Intresserad av att veta mer?

BESÖK OSS

Hjørnegårdsvej 10, 4623 Ll. Skensved

Intresserad av att veta mer?

Försäljning & marknadsföring

Säljare & projektledare, kontakt i Sverige

Christian Knudsen

+45 53 54 80 08 · christian@bbfiberbeton.dk

Säljare & projektledare

Drew Hamren

+45 56 16 80 08 · drew@bbfiberbeton.dk

Säljare & projektledare

Tobias Buch Klein

+45 56 16 80 08 · tobias@bbfiberbeton.dk

Säljare & projektledare

Christopher Sceel

+45 56 16 80 08 · christopher@bbfiberbeton.dk

Säljare & projektledare

Pil Hørby Sørensen

+45 56 16 80 08 · pil@bbfiberbeton.dk

Marknadskoordinator

Signe Bo Bagge

+45 21 90 14 20 · signe@bbfiberbeton.dk

Teknisk Designer

Birgitte Boje Duvander

+45 56 16 80 08 · birgitte@bbfiberbeton.dk

Teknisk Designer

Mai Straube Hjort

+45 31 53 59 70 · mai@bbfiberbeton.dk

Teknisk Designer

Winni Mejer Patrong

+45 56 16 10 19 · winni@bbfiberbeton.dk

Konstruktions Ingenjör

Ronni Jensen

+45 31 70 61 46 · ronni@bbfiberbeton.dk

Kontakt i Nederländerna

Coen Smets

+31 (0)6 10 70 57 80 · csm@hi-con.nl

Finans, planering & logistik

Ekonomichef

Peter Kjeld Hansen

+45 21 80 11 90 · peter@bbfiberbeton.dk

Ekonomi

Amanda Bremland

+45 20 14 00 09 · amanda@bbfiberbeton.dk

Ansvarig för transport & logistik

Søren Leth

+45 22 88 82 06 · soren@bbfiberbeton.dk

Ansvarig för produktionsplanering

Else Ihle Sundberg

+45 56 16 10 18 · else@bbfiberbeton.dk

Ansvarig för inköp

Nadja Birck Bruun Nielsen

+45 56 16 80 08 · nadja@bbfiberbeton.dk

Anläggningschef

Thomas Kamp Mortensen

+45 40 89 10 73

Kontorsassistent

Tine Kaltoft

+45 53 66 30 08 · tine@bbfiberbeton.dk

Produktion

Produktionschef

Per Ferdinandsen

+45 56 16 10 16 · per@bbfiberbeton.dk

Ansvarig för mögelverkstaden

Lars Mathiesen

+45 56 16 80 08 · lars@bbfiberbeton.dk

Ansvarig för utförande & övervakning

Sven Panduro

+45 56 16 10 11 · sven@bbfiberbeton.dk

Ansvarig för mixning & gjutning

Daniel Panduro

+45 30 71 33 88

Ansvarig för formning & förberedelse

Cosmin Pirtac

+45 91 19 10 98

Ansvarig för efterbehandling, packning & lastning

Mads Panduro Andersen

Ansvarig för bearbetning

Tudor Fanaru

+45 91 26 56 14

Mögelverkstad

Nicklas Zeuthen

nicklas@bbfiberbeton.dk

Kvalitet & utveckling

Ansvarig för utveckling

Erik Pram Nielsen

+45 53 56 19 13 · erik@bbfiberbeton.dk

Ansvarig för kvalitetsutveckling

Anette Berrig

+45 31 20 72 93 · anette@bbfiberbeton.dk

Kvalitet

Sabina Mozheiko

+45 56 16 80 08 · sabina@bbfiberbeton.dk

Konstruktions Ingenjör

Lene Levin Andersen

+45 53 88 90 08 · lene@bbfiberbeton.dk

Förvaltning

VD, delägare | Ordförande för GRCA-rådet

Simon Hertzum

+45 56 16 10 14 · simon@bbfiberbeton.dk

Direktör, delägare

Nikolaj Aalund Brandt

+45 56 16 10 15 · nikolaj@bbfiberbeton.dk

Kontaktformulär

Fyll i formuläret och låt oss kontakta dig

Letar du efter inspiration och information?

Anmäl dig till nyhetsbrevet