Skip to main content

Kontakt os

Interesseret i at vide mere?

BESØG OS

Hjørnegårdsvej 10, 4623 Ll. Skensved

Interesseret i at vide mere?

Leder du efter inspiration og information?

Tilmeld dig nyhedsbrevet

Salg & marketing

Sælger & projekttovholder

Tobias Buch Klein

+45 56 16 80 08 · tobias@bbfiberbeton.dk

Sælger & projekttovholder

Drew Hamren

+45 56 16 80 08 · drew@bbfiberbeton.dk

Sælger & projekttovholder

Pil Hørby Sørensen

+45 56 16 80 08 · pil@bbfiberbeton.dk

Sælger & projekttovholder, kontakt i Sverige

Christian Knudsen

+46 (0) 70-870 57 16 · christian@bbfiberbeton.dk

Marketingkoordinator

Signe Bo Bagge

+45 21 90 14 20 · signe@bbfiberbeton.dk

Teknisk Designer

Mai Straube Hjort

+45 31 53 59 70 · mai@bbfiberbeton.dk

Teknisk Designer

Winni Mejer Patrong

+45 56 16 10 19 · winni@bbfiberbeton.dk

Bygningsingeniør

Ronni Jensen

+45 31 70 61 46 · ronni@bbfiberbeton.dk

Forretningsudvikling

Hanne Winther Højgaard

+45 22 45 29 89 · hanne@bbfiberbeton.dk

Kontakt i Holland

Coen Smets

+31 (0)6 10 70 57 80 · csm@hi-con.nl

Økonomi, planlægning & logistik

Økonomichef

Peter Kjeld Hansen

+45 21 80 11 90 · peter@bbfiberbeton.dk

Økonomi

Amanda Bremland

+45 20 14 00 09 · amanda@bbfiberbeton.dk

Ansvarlig for indkøb

Nadja Birck Bruun Nielsen

+45 56 16 80 08 · nadja@bbfiberbeton.dk

Ansvarlig for transport & logistik

Søren Leth

+45 22 88 82 06 · soren@bbfiberbeton.dk

Ansvarlig for produktionsplanlægning

Else Ihle Sundberg

+45 56 16 10 18 · else@bbfiberbeton.dk

Facilitetsleder

Thomas Kamp Mortensen

+45 40 89 10 73

Kontorassistent

Tine Kaltoft

+45 53 66 30 08 · tine@bbfiberbeton.dk

Produktion

Produktionschef

Per Ferdinandsen

+45 56 16 10 16 · per@bbfiberbeton.dk

Ansvarlig for formværkstedet

Lars Mathiesen

+45 56 16 80 08 · lars@bbfiberbeton.dk

Ansvarlig for udførelse & tilsyn

Sven Panduro

+45 56 16 10 11 · sven@bbfiberbeton.dk

Ansvarlig for blanding & støb

Daniel Panduro

+45 30 71 33 80

Ansvarlig for afformning & klargøring

Cosmin Pirtac

+45 91 19 10 98

Ansvarlig for finish, pakning & læsning

Mads Panduro Andersen

Ansvarlig for bearbejdning

Tudor Fanaru

+45 91 26 56 14

Formværksted

Nicklas Zeuthen

nicklas@bbfiberbeton.dk

Kvalitet & udvikling

Ansvarlig for udvikling

Erik Pram Nielsen

+45 53 56 19 13 · erik@bbfiberbeton.dk

Ansvarlig for kvalitetsudvikling

Anette Berrig

+45 31 20 72 93 · anette@bbfiberbeton.dk

Kvalitet

Sabina Mozheiko

+45 56 16 80 08 · sabina@bbfiberbeton.dk

Bygningsingeniør

Lene Levin Andersen

+45 53 88 90 08 · lene@bbfiberbeton.dk

Ledelse

Adm. direktør, medejer | Formand for GRCA

Simon Hertzum

+45 56 16 10 14 · simon@bbfiberbeton.dk

Direktør, medejer

Nikolaj Aalund Brandt

+45 56 16 10 15 · nikolaj@bbfiberbeton.dk

Kontakt formular

Udfyld formularen og lad os kontakte dig