Skip to main content

Kontakt os

Interesseret i at vide mere?

BESØG OS

Danmark: Hjørnegårdsvej 10, 4623 Ll. Skensved
England: Aven Ind Estate, Tickhill Road, Maltby, S66 7 QR

Interesseret i at vide mere?

Vil du i kontakt med os?

Tobias Buch Klein

Danmark & Europa

+45 31 76 14 36 · tobias@bbfiberbeton.dk

Christian Knudsen

Sverige

+46 (0) 70-870 57 16 · christian@bbfiberbeton.se

Jamai van Galen

Holland

+31 (0)6 500 74 224 · jvg@hi-con.nl

Enver Kolac

Australien

+61 424 516 183 · enver@bbfiberbeton.au

Salg, design & marketing

Forretningsudvikling

Hanne Winther Højgaard

+45 22 45 29 89 · hanne@bbfiberbeton.dk

Salgs- & Designchef

Tobias Buch Klein

+45 31 76 14 36 · tobias@bbfiberbeton.dk

Sælger & projekttovholder

Drew Hamren

+45 52 17 04 92 · drew@bbfiberbeton.dk

Sælger & projekttovholder

Pil Hørby Hyldahl

+45 31 43 22 06 · pil@bbfiberbeton.dk

Sælger & projekttovholder

Christian Knudsen

+46 (0) 70-870 57 16 · christian@bbfiberbeton.se

Sælger & projekttovholder

Bassam Jaber

+45 60 74 86 10 · bassam@bbfiberbeton.dk

SÆLGER & PROJEKTTOVHOLDER

Tomasz Antczak

+45 53 65 25 40 · tomasz@bbfiberbeton.dk

Ansvarlig for marketing

Signe Bo Bagge

+45 21 90 14 20 · signe@bbfiberbeton.dk

Teknisk Designer

Mai Straube Hjort

+45 31 53 59 70 · mai@bbfiberbeton.dk

Teknisk Designer

Winni Mejer Patrong

+45 56 16 10 19 · winni@bbfiberbeton.dk

Teknisk Designer

Parth Zalawadia

+45 42 94 65 68 · parth@bbfiberbeton.dk

Bygningsingeniør

Ronni Jensen

+45 31 70 61 46 · ronni@bbfiberbeton.dk

Technical & Design Office Manager, UK

Paul Anthony Richards

+44 7915 306009 · paul@bbf-grc.com

Senior Technical Account Manager, UK

John David Parrott

+44 7915 306296 · john@bbf-grc.com

Technical Account Manager, UK

Elliot James Rock

+44 7915 308233 · elliot@bbf-grc.com

Engineer, UK

Jamie Ward

+44 7915 308886 · jamiew@bbf-grc.com

Technical Designer, UK

Ryan Dale

ryan@bbf-grc.com

Technical Support Co-ordinator, UK

Narinder Ahitan

narinder@bbf-grc.com

Økonomi, planlægning & logistik

Financial controller

Kim Torp

+45 40 44 15 30 · kim@bbfiberbeton.dk

Ansvarlig for indkøb

Nadja Birck Bruun Nielsen

+45 20 89 99 00 · nadja@bbfiberbeton.dk

Ansvarlig for transport & logistik

Søren Leth

+45 22 88 82 06 · soren@bbfiberbeton.dk

Ansvarlig for produktionsplanlægning

Else Ihle Sundberg

+45 56 16 10 18 · else@bbfiberbeton.dk

Facilitetsleder

Thomas Kamp Mortensen

+45 40 89 10 73

Logistics manager, UK

Chris Hill

chris@bbf-grc.com

Admin Support, UK

Caroline Barber

caroline@bbf-grc.com

Produktion

Produktionschef

Per Ferdinandsen

+45 56 16 10 16 · per@bbfiberbeton.dk

Ansvarlig for formværkstedet

Lars Mathiesen

lars@bbfiberbeton.dk

Formværksted

Nicklas Zeuthen

nicklas@bbfiberbeton.dk

Ansvarlig for bearbejdning

Sven Panduro

sven@bbfiberbeton.dk

Ansvarlig for blanding & støb

Daniel Panduro

Ansvarlig for afformning & klargøring

Cosmin Pirtac

Ansvarlig for finish, pakning & læsning

Mads Panduro Andersen

General Manager, UK

Jamie Hardacre

jamie@bbf-grc.com

Pre production Manager, UK

Rob Warburton

rob@bbf-grc.com

Mould shop Manager, UK

Neil Gervis

neil@bbf-grc.com

Kvalitet, udvikling & service

Ansvarlig for udvikling

Erik Pram Nielsen

+45 53 56 19 13 · erik@bbfiberbeton.dk

Ansvarlig for kvalitetsudvikling

Anette Berrig

+45 31 20 72 93 · anette@bbfiberbeton.dk

Kvalitet

Sabina Mozheiko

+45 56 16 80 08 · sabina@bbfiberbeton.dk

Bygningsingeniør

Lene Levin Andersen

+45 53 88 90 08 · lene@bbfiberbeton.dk

Ansvarlig for udkørende service

Simon Holm

+45 31 13 55 67 · holm@bbfiberbeton.dk

Admin & QMS manager, UK

Amy Briscoe

amy@bbf-grc.com

Lab Technician, UK

Beth Clarke

beth@bbf-grc.com

Admin Support, UK

Sally Lewin

sally@bbf-grc.com

Ledelse

Adm. direktør, medejer | Formand for GRCA

Simon Hertzum

+45 56 16 10 14 · simon@bbfiberbeton.dk

Direktør, medejer

Nikolaj Aalund Brandt

+45 56 16 10 15 · nikolaj@bbfiberbeton.dk

Leder du efter inspiration og information?

Tilmeld dig nyhedsbrevet

Kontakt formular

Udfyld formularen og lad os kontakte dig