Skip to main content

Kontakt os

Interesseret i at vide mere?

BESØG OS

Danmark: Hjørnegårdsvej 10, 4623 Ll. Skensved
England: Aven Ind Estate, Tickhill Road, Maltby, S66 7 QR

Interesseret i at vide mere?

Vil du i kontakt med os?

Tobias Buch Klein

Danmark & Europa

+45 31 76 14 36 · tobias@bbfiberbeton.dk

Christian Knudsen

Sverige & Norge

+46 (0) 70-870 57 16 · christian@bbfiberbeton.se

Jamie Hardacre

England

+44 7361 827430 · jamie@bbf-grc.com

Salg, design & marketing

Forretningsudvikling

Hanne Winther Højgaard

+45 22 45 29 89 · hanne@bbfiberbeton.dk

Salgs- & Designchef

Tobias Buch Klein

+45 31 76 14 36 · tobias@bbfiberbeton.dk

Sælger & projekttovholder

Pil Hørby Hyldahl

+45 31 43 22 06 · pil@bbfiberbeton.dk

Sælger & projekttovholder

Christian Knudsen

+46 (0) 70-870 57 16 · christian@bbfiberbeton.se

Sælger & projekttovholder

Abdulelah Zebari

+45 31 19 25 78 · ebbe@bbfiberbeton.dk

Sælger & projekttovholder

Arne Buch

+45 25 30 46 94 · arne@bbfiberbeton.dk

Marketingansvarlig

Ann Katrine Kristensen

+45 31 27 30 99 · annkatrine@bbfiberbeton.dk

Teknisk Designer

Winni Mejer Patrong

+45 56 16 10 19 · winni@bbfiberbeton.dk

Teknisk Designer

Helene Nynne Lund Bieger

+45 53 66 30 08 · helene@bbfiberbeton.dk

Teknisk Designer

Parth Zalawadia

+45 42 94 65 68 · parth@bbfiberbeton.dk

Bygningsingeniør - Statik

Ronni Jensen

+45 31 70 61 46 · ronni@bbfiberbeton.dk

Design Director, UK

Paul Anthony Richards

+44 7915 306009 · paul@bbf-grc.com

Project Manager, UK

John David Parrott

+44 7915 306296 · john@bbf-grc.com

Technical Designer, UK

Elliot James Rock

+44 7915 308233 · elliot@bbf-grc.com

Technical Designer, UK

Ryan Dale

ryan@bbf-grc.com

Technical Designer, UK

Narinder Ahitan

narinder@bbf-grc.com

Økonomi, planlægning & logistik

Økonomimedarbejder

Karina Svensson

+45 53 69 02 69 · Karina@bbfiberbeton.dk

Controller, UK

Amy Briscoe

+44 7745180844 · amy@bbf-grc.com

Indkøbschef, Facilitator for Drift & Vedligehold

Nadja Birck Bruun Nielsen

+45 20 89 99 00 · nadja@bbfiberbeton.dk

Ansvarlig for logistik

Andrej Milosavljevic

+45 53 66 28 65 · andrej@bbfiberbeton.dk

Production and Logistics Administrator, UK

Kelly Gillam

+ 44 1709 769605 · kelly@bbf-grc.com

Kontorelev

Katrine Lie Andersen

katrine@bbfiberbeton.dk

Ansvarlig for produktionsplanlægning

Else Ihle Sundberg

+45 56 16 10 18 · else@bbfiberbeton.dk

Production Planner, UK

Nic Millbrook

+ 44 1709 769605 · nic@bbf-grc.com

Admin Support, UK

Caroline Barber

+ 44 1709 769605 · caroline@bbf-grc.com

Produktion

Produktionschef

Per Ferdinandsen

+45 56 16 10 16 · per@bbfiberbeton.dk

Ansvarlig for formværkstedet

Lars Mathiesen

+45 31 41 68 32 · lars@bbfiberbeton.dk

Formværksted

Nicklas Zeuthen

+45 53 54 80 08 · nicklas@bbfiberbeton.dk

Ansvarlig for Støberi

Sven Panduro

+45 20 23 85 80 · sven@bbfiberbeton.dk

Ansvarlig for blanding & støb

Daniel Panduro

Ansvarlig for Bearbejdning

Søren Leth

+45 22 88 82 06 · soren@bbfiberbeton.dk

Ansvarlig for afformning & klargøring

Cosmin Pirtac

Ansvarlig for Finish

Mohammed H. Hamdrad

+45 93 95 92 93

General Manager, UK

Jamie Hardacre

+44 7361 827430 · jamie@bbf-grc.com

Factory Manager, UK

Chris Hill

chris@bbf-grc.com

Mould shop Manager, UK

Neil Gervis

neil@bbf-grc.com

Kvalitet, udvikling & service

Ansvarlig for udvikling

Erik Pram Nielsen

+45 53 56 19 13 · erik@bbfiberbeton.dk

Udviklingsassistent

Mads Panduro Andersen

Kvalitetschef

Anette Berrig

+45 31 20 72 93 · anette@bbfiberbeton.dk

Kvalitetsassistent

Sabina Mozheiko

+45 56 16 80 08 · sabina@bbfiberbeton.dk

Kvalitetsassistent

Simon Holm

+45 31 13 55 67 · holm@bbfiberbeton.dk

Lab Technician, UK

Beth Clarke

+ 44 1709 769605 · beth@bbf-grc.com

Ledelse

Direktør, medejer | Formand for GRCA

Simon Hertzum

+45 56 16 10 14 · simon@bbfiberbeton.dk

Direktør, medejer

Nikolaj Aalund Brandt

+45 56 16 10 15 · nikolaj@bbfiberbeton.dk

Leder du efter inspiration og information?

Tilmeld dig nyhedsbrevet

Kontakt formular

Udfyld formularen og lad os kontakte dig