OM OSS

BB fiberbeton A/S har sedan 1984 levererat orderproduktion av tunnskalselement till byggnader i både Danmark och utlandet.

BB fiberbeton hittar användning överallt där man kan uppnå speciella arkitektoniska eller strukturella fördelar tack vare materialets styrka, lätthet och formbarhet.

 

 

 BB fiberbeton A/S är ett familjeägt och välkonsoliderat företag med över 60 anställda – inte för stort för de små uppdragen och inte för litet för de stora..

Simon Hertzum

Simon Hertzum

Adm. direktør, medejer | Chairman of GRCA Council simon@bbfiberbeton.dk +45 5616 1014
Nikolaj Aalund Brandt

Nikolaj Aalund Brandt

Direktør, medejer nikolaj@bbfiberbeton.dk +45 5616 1015
Christian Knudsen

Christian Knudsen

Sælger og projekttovholder, kontakt i SE christian@bbfiberbeton.se +45 5354 8008
COEN SMETS

COEN SMETS

Kontakt i NL csm@hi-con.nl +31 (0)6 10 70 57 80
Drew Hamren

Drew Hamren

Sælger og projekttovholder drew@bbfiberbeton.dk +45 5616 8008
Tobias Buch Klein

Tobias Buch Klein

Sælger og projekttovholder tobias@bbfiberbeton.dk +45 5616 8008
Peter Kjeld Hansen

Peter Kjeld Hansen

Ansvarlig for økonomi peter@bbfiberbeton.dk +45 2180 1190
Allan Juhl

Allan Juhl

Ansvarlig for logistik allan@bbfiberbeton.dk +45 5616 8008
Dennis Østerlund

Dennis Østerlund

Produktionsleder osterlund@bbfiberbeton.dk +45 5616 8008
Else Ihle Sundberg

Else Ihle Sundberg

Ansvarlig for produktionsplanlægning else@bbfiberbeton.dk +45 5616 1018
Charlotte Christiansen

Charlotte Christiansen

Ansvarlig for markedsføring charlotte@bbfiberbeton.dk +45 5616 8008
Tine Kaltoft

Tine Kaltoft

Kontorassistent tine@bbfiberbeton.dk +45 5366 3008
Sven Panduro

Sven Panduro

Ansvarlig for udførelse og tilsyn sven@bbfiberbeton.dk +45 5616 1011
Per Ferdinandsen

Per Ferdinandsen

Planlægningschef per@bbfiberbeton.dk +45 5616 8008
Lars Mathiesen

Lars Mathiesen

Ansvarlig for formværkstedet lars@bbfiberbeton.dk +45 5616 8008
Tom Panduro-Jørgensen

Tom Panduro-Jørgensen

Ansvarlig for intern logistik og vedligehold tom@bbfiberbeton.dk +45 5616 8008
Simon Holm

Simon Holm

Ansvarlig for kvalitet og udvikling holm@bbfiberbeton.dk +45 5616 8008
Ronni Jensen

Ronni Jensen

Bygningsingeniør ronni@bbfiberbeton.dk +45 3170 6146
Winni Mejer Patrong

Winni Mejer Patrong

Teknisk Designer winni@bbfiberbeton.dk +45 5616 1019
Lene Levin Andersen

Lene Levin Andersen

Bygningsingeniør lene@bbfiberbeton.dk +45 5388 9008
Birgitte Boje Duvander

Birgitte Boje Duvander

Teknisk Designer birgitte@bbfiberbeton.dk +45 5616 8008
Mai Straube Hjort

Mai Straube Hjort

Teknisk Designer mai@bbfiberbeton.dk +45 3153 5970

FÅ SENASTE NYTT FRÅN BB FIBERBETON
Om du vill veta mer om oss